Med od včelaře

Kvalitní med od včelaře je skvělou potravinou, která může plně nahradit nezdravý rafinovaný bílý cukr a používáním kvalitního medu je možné využít jeho léčivých vlastností, jak se můžete dočíst na našem webu v sekci včely a zdraví.

Na co lze med od včelaře využít

Med je tedy možné využít k prevenci, léčbě, mlsání, ale také vaření (viz naše medové recepty) a slazení čajů, kávy a všude, kde potřebujete zdravé přírodní sladidlo.

Proč si koupit med od včelaře

Med od včelaře je zárukou jeho kvality a obsahu všech cenných látek, které může léčivý med nabídnout, jestliže do něj nejsou přidávány žádné jiné látky, ale jedná se o kvalitní med přímo z úlů.

Jaký med si od nás můžete koupit

Letos jsme si s medem vyhráli a připravili jsme skvělý pastovaný květový med od včelaře. Med má krémovou konzistenci a díky tomu lze krásné natírat. Jeho krystalizace (cukernatění) je minimální až nulová. Kvalita a chuť je vynikající, což je díky našemu přirozenému chovu včel v souladu s přírodou.

Cena za 1 "kilovou" sklenici je nyní 190 Kč (váha medu cca 930g) 

Cena za 3 "kilové" sklenice je nyní 540 Kč ( 180Kč / kus)

Cena za 5 "kilových" sklenic je nyní 850 Kč (170Kč / kus)

Cena za 10 "kilových" sklenic je nyní 1 600 Kč (160Kč/kus)

Objednat med od včelaře v Praze si můžete na emailu lecivymed@gmail.com nebo přímo přes objednávkový formulář -viz níže.

Med si můžete převzít osobně v Praze. místo a čas podle vzájemné domluvy.

Objednávkový formulář

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *
Ulice a čp.: *
Město, PSČ: *
Poznámka: *